Україна
Київ
вул. Набережно-лугова, 7
1USD - 0UAH  |  1EUR - 0UAH

ВНИМАНИЕ, мы временно не принимаем брони.

Бронювання Хостела в Києві

Новини

<<1>>

09/12/18 - Новорічний відпочинок в PodolskiHostel

Шановні гості, наближаються новорічні урочистості: фестивалі, концерти, народні гуляння! Для нас задоволення приймати вас і надавати найякісніші умови проживання та послуги! Тому з радістю чекаємо вас в найкрасивішому і затишному хостелі PodolskiHostel. Дякуємо за ваш вибір і за те, що залишаєтеся з нами :)

21/11/18 - 8.0 - Оцінка Podolski Hostel на Booking.com

З радістю повідомляємо вам, що за 24 місяці оцінка Podolski Hostel на одному з найпопулярніших ресурсів для бронювання "Booking.com" сформувалась на відмітці 8.0. Це показник достатньо високої якості послуг, які надає наш хостел, починаючи з моменту бронювання, і аж до того, як гість залишає наші апартаменти. Це показник, що мі дійсно працюємо над собою, читаємо ваші відгуки та дослухаємось до ваших зауважень, побажань. Дорогі гості, ми щоденно стараємось для вас, вдосконалюємо умови проживання, развиваємось, щоб вам було комфортно, щоб вам було цікаво повертатись до нас знову і знову. Дякуємо за вибір Podolski Hostel.   З повагою, Адміністрація.

22/12/14 - Новий поверх в хостелі

Раді повідомити Вам, що в грудні 2014 роки ми відкрили ще один поверх нашого хостелу. Тепер наш хостел у Києві може запропонувати гостям ще 20 кімнат. В наявності є 2-х та 3-х місні номери. Всього  - 46 місць.

24/09/14 - Новий поверх в хостелі.

Раді Вам повідомити що в Вересень 2014 роки ми запустили ще один поверх нашого хостелу. Тепер наш хостел у Києві може запропонувати гостям ще 20 кімнат. Є кімнати на 2,3, 4, 6 і 8 місць. Всього 68 місць.

<<1>>


Copyright © 2014 Хостел Киев

Кращі хостели Києва не зрівняються з нашим. Оптимальне співвідношення ціни і якості. Наш хостел найкращий у Києві.